Xenowerk 1.4.2 + Data + Mod یک بازی اکشن سوم شخص می باشد که توسط استودیوی سازنده بازی های Reckless Racing ،Repulze و همچنین Space Marshals جهت آندروید نشر یافته شده شده می باشد.
به آخرین امید در برابر آلودگی جهش یافته تغییر پیدا کردن شوید. وارد نبرد با عواقب یک آزمایش علمی اشتباه شوید. در آن بازی اکشن تیراندازی از بالا به پایین تجربه و مهارت بالا های رزمی خود را در یک آزمایشگاه زیرزمینی به چالش بکشید. خودتان را به یک چراغ قوه به عنوان راهنمای اصلی خود مسلح کنید، تو هرگز نمی فهمید در تاریکی ها چه چیزی در کمین تو نشسته می باشد زیرا و به درستی که دید تو به شعاع نور آن هم چراغ قوه بستگی دارد.

ماموریت:
هدف اصلی تو نابودی تمام لانه ها و همچنین از بین بردن تمام حیوانات جهش یافته می باشد تا از گسترش آن هم ها جلوگیری کنید. Xenowerk ™ شامل ۷۰ مرحله جهت کشف کردن می باشد که سختی آن هم ها مرحله به مرحله اکثرا و بیشتر می می شود.

انبار مهمات:
اقتدار و قدرت شلیک سنگین تر و همچنین زره های ضخیم تر به تو جهت زنده ماندن در آن سفر خطرناک کمک می کنند. با کشتن هر چه بیش تر جهش یافته ها قدرت سلاح ها و همچنین زره های خود را تقویت کنید.

اقتدار و قدرت های ویژه:
ویژگی های Xenowerk عبارت اند از مجموعه اقتدار و قدرت های ویژه ای که قدرت نابودگری تو را زمانیکه به آن هم مستلزم و نیاز دارید افزایش می دهد.

ویژگی های کلیدی Xenowerk:
– سبک تیراندازی اکشن با دید از بالا به پایین
– دو کنترلر جهت کنترل لمسی
– دیدن کردن و نمایش روشنایی ها و همچنین سایه ها به شکلی زیبا
– طیف گسترده ای از سلاح و همچنین ابزار ها
– سلاح های قابل ارتقا
– اقتدار و قدرت های ویژه به منظور ارتقاء گیم پلی خود
– عملکرد بر اساس سیستم امتیاز دهی
– و همچنین…

توجه داشته باشید آن بازی به OpenGL ES 3.0 و همچنین صفحه نمایشی با وضوح تصویر حداقل ۸۰۰×۵۴۰ جهت دیدن کردن و نمایش صحیح عناصر GUI می باشد. البته ممکن می باشد آن بازی بر روی رزولوشن های پایین تر هم اجرا می شود ولی باید توجه داشت آن موضوع بصورت رسمی اثبات و یا تایید و همچنین پشتیبانی نمی می شود. در نهایت به دلیل بالا بودن گرافیک آن بازی بهتر می باشد که هنگام اجرای آن هم سایر برنامه جذاب و جالب و خوب های در حال اجرا را ببندید.

راهنمای نصب:
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.pixelbite.mutant موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.

ویژگی های ورژن و نسخه مود ۱:
Mod Money

ویژگی های ورژن و نسخه مود ۲:
۱. Infinite credits
2. Unlock all weapons
3. Unlock all stages
4. Invincible
5. Ad-free
6. Removed DRM