Walking War Robots v1.4.0 + Data نام یک بازی زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب از استودیوی Pixonic LLC می باشد. در صورتی که به بازی های اکشن و همچنین چند نفره علاقه دارید آن بازی یکی از بهترین گزینه ها جهت شماست. در آن بازی عضوی از یک تیم ۶ نفره هستید که بایستی و حتما با تیم مقابل از روبات مبارزه کنید و همچنین آن هم ها را از پای درآورید. پس همین حالا تو هم به جمع آن جنگجویان آهنی بپیوندید. در صورتی که به دنبال یک بازی جدید می گردید و همچنین به روبات ها و همچنین مبارزات هیجانی علاقه دارید آن بازی دوست داشتنی و جذاب و همچنین محبوب را نصب کنید. Walking War Robots یک بازی فوق العاده می باشد که اصلا اهمیتی ندارد به وسیله گوشی یا تبلت آندروید آن هم را انجام می دهید و همچنین بر روی هر دو به خوبی کار می کند و همچنین به عنوان یک بازی تیمی می تواند چالش های فراوانی پیش روی تو قرار دهد.
زمان جنگ فرا رسیده، آماده حملات غافلگیر کننده، تاکتیک و همچنین مانور های پیچیده و همچنین ترفند های زیرکانه ای که دشمنان جهت تو در نظر دارند هستید؟ روبات های دشمان را نابود کنید، تمامی چراغ ها را تسخیر کنید و همچنین تسلیحات خود را پیشرفته تر کنید تا اقتدار و قدرت مبارزه، سرعت و همچنین ماندگاری روبات های خود را افزایش دهید. خودتان را در نقشه های متنوع و گوناگون و مختلف محک بزنید و همچنین هر سری با استراتژی و همچنین تاکتیک های مخصوص خود برنده میدان مبارزه شوید.

ویژگی ها اصلی بازی Walking War Robots :
– 16 نوع روبات جنگجوی متنوع و گوناگون و مختلف با اقتدار و قدرت هایم متغایر و متفاوت
– بیش از ۲۰ نوع اسلحه گوناگون مانند: موشک های بالستیک، بمب های پلاسمایی و همچنین … تو چه سلاحی را انتخاب می کنید؟
– ترکیب سلاح ها روبات ها جهت ساخت یک ماشین جنگی پیشرفته
قابلیت ساخت یک روبات حماسی ملی
شرکت در رقابت های PVP
– تکمیل ماموریت نظامی جهت بدتس اوردن امتیازات اکثرا و بیشتر
– و همچنین …

راهنمای نصب:
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.pixonic.wwr موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.