The Last Ninja Twins v8 + Mod یکی از محصولات استودیوی بازی سازی Agens AS می باشد که با حجم کم و همچنین محیطی دو بعدی ارائه شده می باشد. آیا می توانید همزمان دو نقطه را لمس کنید؟
تحقیقات فوق العاده ساده نشان داده می باشد که اکثر شهروندان و مردم شهر آرزو دارند که دوقلو باشند و همچنین در مرحله دوم نیز دوست دارند که یک نینجا باشند. ما جرات آن هم را نداشتیم که آن قسمت و بخش از بینش ارزشمند شهروندان و مردم شهر را انجام ندهیم و همچنین به همین دلیل اراده و تصمیم راسخ گرفته شد تا آنچه که شهروندان و مردم شهر می خواهند را ارائه بدهیم البته جهت اولین بار.
پس نتیجه آن می شود که یک بازی دوقلوی خسته کننده اعصاب می باشد که نیازمند آن می باشد که بصورت ناهمزمان انگشت شستتان را حرکت دهید. لیزر چشمتان را بر روی منظره متمرکز کنید و همچنین ظرفیت پردازش مغز به دستتان را به شکلی خارق العاده بالا ببرید!
نینجا های در حال دویدن را در مراحل زیبا، سرگرم کننده و همچنین چالش برانگیز مجبور به پریدن کنید. به خاطر داشته باشید که در هنگام ضربه زدن با تیغه تیز شمشیر هر اشتباهی ممکن می باشد آخرین اشتباه باشد.

گیم پلی ساده: نیمه سمت راست صفحه دیدن کردن و نمایش را جهت پرش با نینجای اول و همچنین نیمه سمت چپ صفحه را جهت پریدن با نینجای دوم فشار دهید.

ویژگی های بازی The Last Ninja Twins آندروید :
– مجانی و رایگان بازی کنید. همه محتوایات بازی قابل باز شدن بدون پرداخت هزینه خواهند بود
– دو عمل را همزان انجام دهید، چالش پلتفرم دوبل
– دو جهان هر کدام با ۸ مرحله (مراحل و همچنین جهان های اکثرا و بیشتر در آپدیت های بعدی)
– یک بازی پر از صحنه های جذاب و جالب و خنده دار
– امکان خاموش کردن دیدن کردن و نمایش خون از تنظیمات بازی
– و همچنین…