Table Top Racing Premium v1.0.41 + Mod + Data یک بازی چند برنده ای و همچنین مسابقه ای می باشد که توسط یکی از توسعه دهندگان خلاق سونی پلی استیشن طراحی شده می باشد. با وجود کیفیت کنسول و همچنین گیم پلی دوست داشتنی و جذاب ساعت های سرگرم کننده و همچنین چالش های واقعی بی شماری را جهت بازیکنان با هر سطحی از تجربه و مهارت بالا ها فراهم می کند.
بازی Table Top Racing Premium تمام وسیله های نقلیه دیوانه کننده را از بین خواهد برد. با یکدیگر در دنیای مسابقات رو میزی مبارزه کنید. اتومبیل خود را در گاراژ ارتقا دهید، هم سلاح ها و همچنین هم چرخ ها هر دو را بروزرسانی کنید و همچنین محدودیت های موجود را کنار بزنید تا میانبر های سری را کشف کنید!

– سازگار با تلویزیون های اندرویدی
– بهینه شده جهت تازه ترین و جدیدترین دستگاه ها
– گزینه Extreme یا بی نهایت در حال حاضر در دسترس می باشد

چه تفاوتی بین آن ورژن و نسخه و همچنین ورژن و نسخه مجانی و رایگان Table Top Racing وجود دارد؟
– آن تنها ورژن و نسخه می باشد که سازگار با پلتفرم تلویزیون های اندرویدی ساخته شده می باشد.
– ورژن و نسخه پرمیوم Table Top Racing Premium فاقد هرگونه تبلیغ، تایمر و همچنین روند های سخت جهت کسب سکه می باشد.
– تمام آیتم های بازی شامل اتومبیل ها، سلاح های متصل به چرخ، ارتقا ها و همچنین رنگ ها نصف نرخ خواهند بود.
– هر آنچه که در بازی وجود دارد را می توانید تنها با بازی کردن و همچنین تجربه و مهارت بالا هایتان بدست آورید. خرید درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای تنها جهت افرادی قرار داده شده می باشد که نیت و اراده کمک به توسعه دهنده بازی را دارند و همچنین یا آنکه از آن هم به عنوان شتاب دهنده جهت رسیدن به هر آنچه که در بازی وجود دارد بهره بری و استفاده کنند. جهت تکمیل بازی نیازی به پرداخت هزینه نیست.

وجود انبار مهمات عظیمی از سلاح های دیوانه کننده، اقتدار و قدرت های یو پی اس، ماشین ها و همچنین موسیقی های زیبا در مسیر به هر پیکلس ارزش می بخشند.
سکه برنده شوید، وسیله نقیله خود را ارتقا دهید، ماشین های جدید را آزاد کنید و همچنین انبار مهمات خود را گسترش دهید. سیستم کنترلی ساده و همچنین واکنشی باعث می می شود که آن بازی بروی تمامی دستگاه های جدید و همچنین پلتفرم های قدیمی به راحتی قابل بازی کردن باشد تا از تجربه ای جدید در مسابقات لذت ببرید.

ویژگی های بازی Table Top Racing Premium آندروید :
– ۱۷ وسیله دیوانه کننده قابل ارتقا
– ۸ موسیقی مسابقه ای فوق العاده
– ۴ قهرمانی گوناگون
– بیش از ۳۰ رویداد ویژه
– ۷ حالت منحصر به فرد جهت بازی کردن
– ۹ اقتدار و قدرت حیله گر یو پی اس
– حالت های بازی: مسابقه مبارزه ای، حالت رانش، دور پر هیجان، مسابقه خالص، تعقیب و همچنین زمان آزاد
– و همچنین…

راهنمای نصب بازی Table Top Racing Premium آندروید :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.playrisedigital.ttge موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.