Syndicate City: Anarchy v1.1.4 + Mod + Data به تازگی توسط استودیوی بازی سازی CYSCORPIONS با گرافیک فوق العاده جذاب و دیدنی و همچنین ۳D نشر یافته شده شده می باشد. در آن شهرستان هیچ حاکم و همچنین قوانین و قانونی وجود ندارد. حالا زمان آن هم رسیده می باشد که نشان دهید حاکم واقعی کیست!
مرحله به مرحله به یکی از ۱۲ باند خطرناک آن شهرستان پهناور و بزرگ که تا به حال شناخته شده اند تغییر پیدا کردن شوید.
در بازی Syndicate City: Anarchy تو میتوانید با استخدام نیرو و همچنین بروز رسانی آنها رقبای اطراف خود را نابود سازید. در آن شهرستان ساخت و همچنین ساز کنید و همچنین امپراتوری گنگ خود را پایه گذاری کنید و همچنین رقبای خود را از میدان بیرون کنید و همچنین با سرکوب کردن رقبای خود در منطقه ای که در آن هم هستید و همچنین با تحت کنترل قرار دادن اشخاص می توانید آن کار را انجام دهید. از منطقه ها و مناطق تحت کنترلتان باج بگیرید و همچنین کم کم ترس را در میان افرادتان تزریق کنید. یکی از ویژگی های آن بازی بهره بری و استفاده از فیزیک واقعی ragdoll می باشد که تو هنگام ضربه زدن به دشمن آن هم را می توانید احساس کنید.
آیا جهت ارتقا خدمه خود مستلزم و نیاز به پول دارید؟ تجربه و مهارت بالا های خود را بیازمایید و همچنین شانس خود را در بازی برد و همچنین باخت تست کنید. در آن بازی همه یا دست پر به منزل و خانه می روند یا همه چیز را از دست میدهند.
آیا تو جهت بدست گرفتن کنترل آن شهرستان آماده اید؟

راهنمای نصب بازی Syndicate City: Anarchy :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.cyscorpions.donnybrook موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.