Rise of Darkness v1.2.53708 + Mod + Data جدید ترین بازی ساخته شده در سبک اکشن MMORPG بوده که استودیوی بازی سازی آن هم یعنی Vgame از موتور ۳D بازی سازی محبوب یونیتی بهره بری و استفاده کرده می باشد. بازیکنان در آن بازی می توانند به ۵ نوع شیطان متغایر و متفاوت تغییر پیدا کردن شوند. در حالت داستانی با ریاست ها و همچنین ماموران مبارزه کنید، در حالت دوزخ و همچنین جهنم جهت بهره مندی اکثرا و بیشتر از غنایم مراحل را اشغال کنید. با دیگر بازیکنان از سراسر دنیا در میدان جنگ مبارزه کنید و همچنین یا در جنگ های چند نفره با دوستان خود تیم تشکیل دهید.
جهان از زمان تاخت و همچنین تاز و همچنین حمله شیاطین دچار هرج و همچنین مرج شده می باشد. تنها امید جهت بازگردانی صلح و همچنین آرامش و همچنین نظم بخشیدن به آن وضع در کریستالی خونی که توسط اقتدار و قدرت شیطان های باستانی مهر و همچنین موم شده می باشد قرار دارد. بلور کریستالی را پیدا کنید، طلسم و همچنین اقتدار و قدرت درون آن هم را از بین ببرید و همچنین بر شیاطین چیره شوید. جهت عدالت و همچنین یا جهت اهریمن. نینجا ها وسایل خود را آماده کنید و همچنین به سمت تاریکی خود حرکت کنید!

ویژگی های بازی Rise of Darkness :
– تغییر پیدا کردن شدن به شیطان: به شیطان تغییر پیدا کردن شوید و همچنین آسیب های خود را بهبود ببخشید و همچنین زندگی خود را نجات دهید.
– بال شیطان: بال های خود را جهت داشتن ظاهری درخشان و همچنین اقتدار و قدرت اکثرا و بیشتر آپدیت کنید.
– تجربه و مهارت بالا ها و همچنین نشان های مرموز: با بهره بری و استفاده از طلسم ها تجربه و مهارت بالا های خود را افزایش دهید تا تکنیک های ترکیبی و همچنین جدیدتر را فرا گیرید.
– حالت آزمایشی: خودتان را به چالش بکشانید و همچنین منابع غارتی های بسیاری جمع آوری کنید.
– حالت جهنمی: با هر دو تیم انسان ها و همچنین هیولا ها مبارزه کنید، دخمه ها را تصرف کنید تا جایزه های متفاوتی بدست آورید.
– برج شیطانی: از فرماندهان و همچنین ماموران محافظت کنید، اقلام کمیاب را بدست آورید و همچنین دوستانتان را جهت مراحل بالاتر شکست دهید.
– آرنا: مبارزات ۱ فرد یا شخص در برابر ۱ فرد یا شخص، صعود در لیست بزرگان و رهبران و همچنین گرفتن پاداش های اکثرا و بیشتر.
– سیاه چال چند نفره: در انجمن ها جهت خزیدن به سیاه چال و همچنین مبارزه ریاست ها عضو شوید. دشمنانتان را با کمک دوستانتان و همچنین آنهایی که از آن هم ها متنفرید در جنگ های انجمنی نابود کنید.
– عنوان سیستم: باز کردن قفل دستاوردها و همچنین کسب عناوین با شکوه
– و همچنین…

راهنمای نصب بازی Rise of Darkness :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.cmge.gplay.rod موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.