Reckless Racing 3 v1.2.0 + Data + Mod یکی از بهترین بازی های رالی آندروید می باشد که شرکت بازی سازی محبوب Pixelbite آن هم را در گوگل پلی عرضه کرده می باشد. Reckless Racing با مسیرهای کثیف تر، فدرت های افسانه ای اکثرا و بیشتر، ظاهر گرافیکی تر و همچنین بزرگترین مجموعه از ماشین ها و همچنین کامیون های به روز برگشته می باشد. در حالت حرفه ای شامل ۶۰ رویداد در ۹ فصل متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین حالت سرگرم کننده با ۲۴ چالش متنوع و گوناگون و مختلف بازی کنید و همچنین یا آنکه در لیدر برد آنلاین و همچنین در حالت تک نفره رقابت کنید. Reckless Racing 3 شامل دقیق ترین و همچنین پیچیده ترین گرافیک به تا حال می باشد. روان ترین و همچنین بهترین مسابقه رالی را تجربه کنید.

باشگاه اسپورت و ورزشی:
در حالت شیرین کاری های دقیق آخرین اتفاق های مسابقه ای افزوده شده اند. آن یک آزمون از تجربه و مهارت بالا های واقعی جهت هر راننده مسابقه ای و همچنین ویژگی هایی جهت طیف ویژه ای از اتومبیل های سرعت بالاست.

حالت دریفت:
به ترمز کردن در هر گوشه احساس مستلزم و نیاز می کنید؟ خب پس آن حالت جهت شماست. امتیاز جهت دریفت های خیلی زیاد دوست داشتنی و جذاب و همچنین پاداش های پهناور و بزرگ جهت اجرای کامل آن هم ها.

ترکیب بی پروا:
شروع به ترکیب کردن مدل های متنوع و گوناگون و مختلف جدید و تو و تازه احیا شده کنید. ماشین های مسابقه ای در مقابل کامیون ها و همچنین هر دوی آن هم ها در مقابل ماشین های باگی را در یک ترکیب بی پروا تجربه کنید. تو می خواهید که پهناور و بزرگ و همچنین قلدر باشید یا کوچک و همچنین سریع؟ آن به تو بستگی دارد ولی باید توجه داشت بر حذر باشید زیرا و به درستی که تمام رانندگان با کار های اضافی از رفتار های بی پروا تقویت می شوند.

ویژگی های بازی Reckless Racing آندروید :
– شاید بهترین اقتدار و قدرت دریفت و همچنین لغزش در جهان!
– ۳۶ مسیر متنوع در ۶ محیط متنوع و گوناگون و مختلف
– از بین ۲۸ اتومبیل و همچنین کامیون انتخاب کنید
– حالت های بازی حرفه ای، تفریحی و سرگرم شدن و همچنین تک نفره
– باشگاه اسپورت و ورزشی، دریفت، دور نهایی و همچنین مسابقات رالی
– گرافیک و همچنین فیزیک دقیق تر و همچنین پیچیده تر از دائما
– کنترل های لمسی قابل تنظیم می باشد
– پشتیبانی کامل از گیم پد
– ویژگی های اختیاری IAPs جهت افرادی که دوست دارند همه چیزی را سریع تر باز کنند
– لیدر برد گوگل پلی و همچنین دستاوردهای بازی
– پشتیبانی از زبان ها انگلیسی، دویچ، فرانسه، اسپانیایی، ایتالیایی و همچنین پرتغالی
– و همچنین…

لطفا توجه داشته باشید که آن بازی به یک صفحه دیدن کردن و نمایش با حداقل وضوح ۸۰۰×۵۴۰ جهت دیدن کردن و نمایش صحیح عناصر GUI مستلزم و نیاز دارد ولی باید توجه داشت ممکن می باشد در وضوح پایین تر نیز اجرا می شود ولی باید توجه داشت رسما پشتیبانی نمی شوند.

راهنمای نصب بازی Reckless Racing :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.pixelbite.rr3 موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.