RE-VOLT Classic 3D (Premium) v1.2.9 + Mod + Data یک بازی فوق العاده زیبا با گرافیک ۳D می باشد که توسط استودیوی بازی سازی WeGo Interactive Co., LTD در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد. افسانه بازی مسابقات ماشین های کنترل از راه دور RE-VOLT Classic دوباره به آندروید بازگشته می باشد.
با بهره بری و استفاده از ماشین های کنترلی در محله اطراف خود و همچنین دورتر از آن هم با حریفان مسابقه دهید. حرکات سریع، رانندگی هیجانی، به همراه سلاح های انفجاری و همچنین مسیر های طراحی شده منحصر به فرد تجربه ای را فراهم می کند که در رانندگی واقعی مانند آن هم را نخواهید دید.

۱۴ مسیر مسابقه ای:
اتومبیل خود را از میان ۱۴ طیف گسترده مسیر عبور دهید شامل از میان خیابان های حومه و همچنین باغ های همسایگان تا موزه و همچنین ناوها و همچنین مسیر های زیرزمینی و همچنین سقف ساختمان ها و همچنین… تا به خط پایان برسید.

۴۲ ماشین:
هر نوع ماشین کنترلی که بتوانید تصور کنید در آن بازی وجود دارد مثل برقی و همچنین گازی، سریع و همچنین کند، سنگین و همچنین سبک! فیزیک پیشرفته بازی باعث می می شود که هر ماشین حس و همچنین حال متفاوتی را در هنگام کنترل به تو القا کند. کدام یک مورد علاقه تو خواهد بود؟

۵ روش متنوع و گوناگون و مختلف جهت بازی کردن:
با ۱۲ ماشین دیگر در حالت قهرمانی مسابقه دهید. در مسابقات زمانی که شمارش معکوس به صفر نزدیک می می شود شرکت کنید. در حالت تمرینی ستاره های مخفی موجود در مسیر را پیدا کنید و همچنین همه آن هم ها را جهت بدست آوردن جوایز جمع آوری کنید.

کنترل لمسی طراحی شده جهت مسابقه:
سه دکمه جهت انجام بازی در نظر گرفته شده که جوابگوی تمام سلیقه های می باشد و همچنین مسابقات را در حالت های متنوع و گوناگون و مختلف به راحتی می توانید انجام دهید.

موسیقی متن کلاسیک:
موسیقی فوق العاده بازی باعث می می شود که بعد زمان های طولانی کار کردن با گوشی خسته نشوید و همچنین جهت رسیدن به خط پایان هیجان بیشتری داشته باشید.

سیستم رتبه بندی جهانی:
هر مسیر سیستم رتبه بندی جهانی مخصوص به خود را دارد. جهت به دست آوردن امتیازات اکثرا و بیشتر با دیگر بازیکنان از سراسر جهان با ماشین های با کارایی بالا مسابقه دهید.

ویژگی های فوق العاده غیره ای به زودی افزوده می شوند:
از ناشر آن بازی جهت نشر حالت ها و همچنین مسیر های جدید در بروزرسانی های بعدی حمایت کنید.

راهنمای نصب بازی RE-VOLT Classic 3D (Premium) :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.wego.revolt_global_live_premium موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.