iSlash Heroes v1.1.6 + Mod یک بازی آندروید سرگرم کننده در سبک تکه تکه کردن اشیای متنوع و گوناگون و مختلف می باشد و همچنین توسط استودیوی بازی سازی Duello Games نشر یافته شده شده می باشد. تجربه و مهارت بالا نصف کردن و همچنین حس نینجایی خود را برانگیزید!
معمایی ترین بازی شماره یک، بازی iSlash به همراه گرافیک خیره کننده، عناصر گیم پلی کشنده، ریاست های شجاع و همچنین بسیاری از مراحل چالش برانگیز برگشته می باشد.

گیم پلی اعتیاد آور:
مراقب باشید! بازی iSlash Heroes از آن هم قابلیت های اعتیاد آوری بهره بری و استفاده می کند که میلیون ها نینجا را هوشیار و همچنین بیدار نگه داشته می باشد! اکنون با قابلیت ها و همچنین امکانات و همچنین دشمن های جدیدی بروزرسانی شده می باشد.

دو حالت و همچنین ۲۹۰ مرحله (مراحل اکثرا و بیشتر در راه می باشد):
در حالت های اتفاقی در تجربه و مهارت بالا هایی که دارید استاد شوید و همچنین البته زمانی که آماده شدید نینجای درون خود را جهت تخریب نهایی آزاد کنید. یادگیری بازی آسان می باشد ولی باید توجه داشت استاد شدن در آن هم چالش برانگیز می باشد. بازی iSlash Heroes شامل دو حالت متنوع و گوناگون و مختلف به همراه بیش از ۲۹۰ مرحله می باشد که ساعت ها تو را سرگرم می کند!

با ریاست های شیطانی مبارزه کنید:
بازی iSlash Heroes ریاست های شیطانی مرگباری را معرفی می کند که با ترس بر زمین حکومت می کنند. هر کدام از آن هم ها در آستین خود تجربه و مهارت بالا های ظالمانه ای دارند ولی باید توجه داشت هیچ کس شکست ناپذیر نیست. با بهره بری و استفاده از هنر خود با آن هم ها وارد مبارزه و همچنین جنگ شوید و همچنین شکستشان دهید. یادتان باشد که سرنوشت در نوک انگشت شماست!

نینجا فرهنگی و اجتماعی:
هنگام و زمانی که کسی در اطرافتان نیست موفقیت معنایی ندارد! نینجای خود را با اتصال به اکانت فیسبوکتان ارضا کنید. در زمان مستلزم و نیاز از دوستانتان کمک بگیرید ولی باید توجه داشت به آن هم ها نشان دهید که بهترین برش دهنده هستید!