Infected House: Zombie Shooter v1.1 + Mod یکی از بهترین بازی های تیراندازی به زامبی اول شخص می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Tapinator, Inc. (Ticker: TAPM) بصورت مجانی و رایگان در گوگل پلی نشر یافته شده شده می باشد.
آیا دنیا به پایان رسیده می باشد؟ نه، تازمانیکه تو می توانید مبارزه کنید. جهان در برابر کشنده ترین تهدید در سراسر تاریخ به شکل یک ویروس کشنده فراگیر زامبی قرار گرفته می باشد و همچنین زندگی بشر در آستانه انقراض می باشد. میلیون ها فرد یا شخص توسط آن ویروس آلوده شده اند و همچنین به هیولای گوشتخوار که مایل به کشتن هر کسی که دستشان می رسد تغییر پیدا کردن شده اند. تو تنها امید شهروندان و مردم شهر جهت از بین بردن دژ زامبی ها و همچنین خلاص شدن از آن تهدید هستید. از تجربه و مهارت بالا های تیراندازی فوق العاده خود و همچنین مدرن ترین سلاح ها جهت بازگرداندن جهان به صلح بهره بری و استفاده کنید. خود را به بهترین اسلحه ها مجهز کنید و همچنین جهان را از حمله زامبی نجات دهید. به بیمارستان های مخروبه بروید که شروع بکار کرده اند و همچنین تمامی زامبی ها را از بین می برند. با اربابان زامبی مبارزه کنید و همچنین تمام منطقه ها و مناطق را پاکسازی کنید.

ویژگی های بازی Infected House: Zombie Shooter آندروید :
– در نبرد های حماسی با اربابان پیروز شوید
– گلوله تفنگ ها را با بهره بری و استفاده از اسلحه های قدرتمند شلیک کنید
– پاداش های مجانی و رایگان هر روز خدا
– از ارتقا سلاح و همچنین زره و همچنین بهره بری و استفاده از افزایش شگفت انگیز اقتدار و قدرت جهت مبارزه مرگبار با زامبی ها بهره بری و استفاده کنید
– و همچنین…

تا زمانیکه مرده ها واقعا بمیرند به تیراندازی خود ادامه بدهید.