Hotel Transylvania 2 v1.1.54 + Data + Mod یکی دیگر از شاهکار های استودیوی بازی سازی Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited می باشد که بازی هایی همچون Real Steel Champions و همچنین Pacific Rim را در کارنامه خود دارد. به همراه دراک و همچنین دیگر شخصیت های کارتون دوست داشتنی هتل Transylvania 2 شروع به ساختن هتل هیولاهای مخصوص خود کنید! شهرستان را به سلیقه خود فردی یا شخصی سازی کنید، هتل هیولا ها را زیبا سازی کنید و همچنین از ماجراجویی، انجام ماموریت های کوتاه و همچنین مینی گیم های متنوع و گوناگون و مختلف در بازی رسمی کارتون هتل ترانسیلوانیا از سونی پیکچرز انیمیشن لذت ببرید. تمام کاراکتر های اصلی انیمیشن Hotel Transylvania 2 در آن بازی دوست داشتنی و جذاب قرار دارند. با شخصیت هایی مانند دراکولا ،زامبی، فرانکشتاین و همچنین… همبازی شوید.

DRAC PACK بازگشت می باشد:
تجربه بی نظیر بازی با فهرست عظیمی از هیولا به طوری که تا به حال هرگز مانند آن هم را ندیده اید. با پیشرفت کردن در بازی شخصیت های مختلفی مانند دنیس، فرانک، گریفین، موری، وین، بلابی، زامبی پیشخدمت، پادوی مهمانخانه، تیم اسکلت ماریاچ و همچنین…. را می توانید آزاد کنید.

هیولا ها در یک زمان خوب گارانتی شده اند:
دنیای هیولا های خود را بسازید و همچنین جشن های هیولایی را برگزار کنید. از ماجراجوهایی مانند زمانی که تغییر پیدا کردن به خفاش و همچنین طوفانی از شن می شوید یا زمانی که شروع به خوردن بستنی پنیری می کنید و همچنین یا هنگامی که رقص خون آشامی انجام می دهید لذت ببرید. همه آن ها در کنار برنده شدن مدال های طلا و همچنین کلکسیون های متنوع و گوناگون و مختلف انجام می شوند.

سرزمین هیولایی خود را سفارشی سازی کنید:
روستای منحصر به فرد خالی از سکنه خود را بسازید. قبرستان، آشپزخانه Quasimodo، برج پرش و همچنین… را بسازید و همچنین هیولا های متنوع و گوناگون و مختلف را باز کنید و همچنین فعالیت های ماجراجویانه را انجام دهید.

در تابوت جهت جهانیان باز می باشد:
رای اولین بار در صدها سال شمسی اخیر انسان ها را از سراسر جهان به هتل ترانسیلوانیا خود دعوت کنید! واوووو!

راهنمای نصب:
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.reliancegames.hoteltran2 موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.