Gangstar Rio: City of Saints v1.1.7b + Mod + Data یک بازی اکشن فوق العاده زیبا و همچنین هیجان انگیز می باشد که توسط استودیوی بازی سازی مشهور Gameloft نشر یافته شده شده می باشد. سری بازی های تحسین شده گانگستر مجددا به دستگاه های اندرویدی برگشته اند تا به تو مکان کاملا جدید که جهت جرم و جنایت و همچنین جنایت می باشد را پیشنهاد دهد.
هیچ وقت تجربه ای از آن بهتر جهت گشت و همچنین گذار در ریو دو ژانیرو را نخواهید داشت!
ریو را ببینید…. و همچنین مبارزه کنید.
جهت اولین بار در یک بازی شهرستان ریو برزیل را کاوش کنید. ۵ نوع محله متنوع و گوناگون و مختلف شامل جنگل ها، ساحل، منطقه کسب و همچنین کار و همچنین … را کاوش کنید.
همچنین جهت اولین بار در سری بازی های گنگستر محیط های کاملا خانگی و همچنین واقعی را بصورت سه بعدی کاوش کنید.
راه بسیاری تا حرفه شدن هست.
وجود بیش از ۶۹ مرحله گوناگون جهت تکمیل کردن به همچنین و علاوه ده ها رویداد اتفاقی که باعث می می شود لحظاتی خوش گذارانی کنید.
سیاستمداران فاسد را به کشتن و قتل برسانید، از شاهدان محافظت کنید، بسته های ویژه را تحویل دهید، ماشین ها را بدزدید و همچنین فردی یا شخصی که سعی داشت تو را به کشتن و قتل برساند را شناسایی کنید.
در Gangstar Rio: City of Saints به طیف گسترده از سلاح ها مانند کلت، نارنجک، بازوکا و همچنین… دسترسی دارید به همچنین و علاوه محلی ویژه: زمین فوتبالی از مواد منفجره.
همچنین می توانید ده ها نوع وسیله نقلیه مانند هواپیما، هلیکوپتر و همچنین تانک را هدایت کنید البته تو می توانید ماشین و همچنین موتورسیکلت های مختلفی را بخرید و همچنین یا بدزدید.
تو آن امکان را دارید که کاراکتر بازیتان را فردی یا شخصی سازی کنید، انواع مختلفی از لباس ها، کلاه ها، عینک ها،شلوار و همچنین… را آزاد کنید.
وارد برزیل واقعی شوید!
یکی از قسمت و بخش های واقع گرایانه بازی وجود تعداد بسیاری ایستگاه های رادیویی می باشد که موسیقی های سبک های هیپ هاپ، الکترو و همچنین انواع دیگر را به صورت قوانین و قانونی پخش می کند.

راهنمای نصب بازی Gangstar Rio: City of Saints :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.gameloft.android.ANMP.GloftG4HM موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.