FRONTLINE COMMANDO D-DAY v3.0.4 + Mod + Data در ادامه سری بازی های FRONTLINE COMMANDO از استودیوی بازی سازی FRONTLINE COMMANDO نشر یافته شده شده می باشد. گیم پلی فوق العاده عالی جهت بازی در تبلت ها!
هدایت و همچنین رهبری تیم های متنوع و گوناگون و مختلف از سربازان را در پهناور و بزرگ ترین حمله متفقین در خلال جنگ جهانی دوم در عملیات نرماندی بر عهده بگیرید. نیرو های اشغالگر نازی را شکست دهید و همچنین به فرانسه بازگردید و همچنین سنگر ها را پاک سازی کنید. سواحل را نابود و همچنین شهرستان ها را آزاد کنید تمام آن ها را در حین جنگ در ساحل نرماندی بایستی و حتما انجام دهید.

عملیات را دیدن و همچنین حس کنید:
تجربه بهترین بازی تیراندازی سوم شخص به همراه کیفیت بصری خارق العاده، کنترل های دقیق، فیزیک پیشرفته، محیط های مخرب و همچنین ویژگی های دیگر که همگی باعث دوست داشتنی و جذاب شدن بازی می شوند. همین حالا وارد میدان مبارزه شوید.

کمپین پهناور و بزرگ حالت تک نفره:
۵ نوع کمپین متنوع و گوناگون و مختلف را با بیش از ۱۴۵ نوع ماموریت متغایر و متفاوت در محیط های گوناگون تجربه کنید. توپ و همچنین تانک های قدرتمند را نابود کنید تا متحدانتان امکان پیشروی داشته باشند. مهمات و همچنین سلاح های ثابت دشمن را خالی کنید تا با توپ های ضد هوایی خود نتوانند هواپیماهای بمب افکن و همچنین اسکورت آن هم ها را قبل از پرتاب بمب هایشان هدف قرار دهند.

از میان منطقه جنگ گریز و فرار کنید:
در راه خود در قلب خاک دشمن مبارزه کنید، از کنار میدان مبارزه گریز و فرار کنید و همچنین با پریدن از روی موانع در نقطه امن غیره ای پناه بگیرید و همچنین آتش دشمن را از خود دور کنید.

فرماندهی انباری از سلاح های مرگبار:
با تجهیزاتی از سلاح های کلاسیک جنگ جهانی دوم به خط مقدم بروید. یک سلاح قدیمی انتخاب و همچنین دشمنانتان را به دقت نابود کنید یا شاید ترجیح بدهید که یک ماشین گان انتخاب کنید و همچنین دشمنان را به گلوله تفنگ ببندید.

راهنمای نصب:
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.glu.flcn_new موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.