Fatal Fight v1.2.98 + Mod نام آخرین بازی نشر یافته شده شده شرکت بازی سازی Fighting Games می باشد که در سبک بازی های مبارزاتی یکی از بهترین ها محسوب می می شود. انگلستان در مبارزات جنگ های قبیله ای، که به نمایندگی مکتب های متنوع و گوناگون و مختلف هنر های رزمی شکل گرفته اند، تکه تکه شده می باشد. صد ها سال شمسی پیش، سر سفید قبیله لاتوس، زندگی خود را جهت جلوگیری از خونریزی و همچنین رسیدن به صلح به پادشاهی داده می باشد. ولی باید توجه داشت اکنون استاد کونگ فو (کای)، که بعد از مدتی طولانی از کوه ها پایین آمده، روستای خود را می بیند که توسط نینجاهای قبیله سایه ها نابود شده و همچنین خانواده و همچنین دوستانش کشته شده اند. به عنوان تنها بازمانده قبیله ی سر سفیدان لاتوس، کای جهت دعا و همچنین کسب اجازه جهت انتقام گیری به خدایان باستانی روی آورده می باشد. کونگ فوی او سرشار از اقتدار و قدرت های جادویی شده، ولی باید توجه داشت نرخ آن اقتدار و قدرت الهی که به او اعطا شده چه خواهد بود؟
نقطه: از شگفتی های آن بازی آن می باشد که خیلی زیاد اعتیاد آور می باشد و همچنین کافیست چند ضربه به چپ و همچنین راست بزنید. مبارزه در بعضی سبک ها ۱:۱ می باشد تا سیستم مبارزه بازیکنان بازخورد مناسبی از هر ضربه داشته باشد.
آن بازی عمدتا جهت پسران جوان طراحی شده ولی باید توجه داشت دخترک های جوان و ازدواج نکرده هم می توانند آن هم را دوست داشته باشند پس تنها و فقط آن هم را نصب کنید، فرقی نمی کند که پسر باشید یا دختر. بازی ما جهت دانلود و همچنین بازی کردن مجانی و رایگان می باشد با آن حال بعضی آیتم ها را می توانند با پول نقدی بخرید. همچنین طبق قوانین ما و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی، سن تو جهت دانلود و همچنین بازی کردن بایستی و حتما حداقل ۱۲ سال شمسی باشد زیرا آن بازی خیلی زیاد اعتیاد آور می باشد و همچنین شامل صحنه های خونینی می باشد.

ویژگی های بازی Fatal Fight :
– 5 مکان اصلی
– ۱۰ نوع تجربه و مهارت بالا مبارزه منحصر به فرد
– ۵۰ مرحله متنوع و گوناگون و مختلف
– سبمک نوآورانه ۱:۱
– و همچنین هزاران فرد یا شخص از دشمنان با سبک های متنوع و گوناگون و مختلف کونگ فو
– و همچنین …