Farming Simulator 16 v1.1.0.5 + Mod + Data یک بازی شبیه ساز کشاورزی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی GIANTS Software نشر یافته شده شده می باشد. روستای خود را مدیریت کنید و همچنین ماشین های سنگین کشاورزی را در یک دنیای آزاد برانید!
بازی Farming Simulator آن امکان را به تو می دهد که مزرعه واقعی خود را به همراه جزییات فوق العاده مدیریت کنید. گیاهان، محصولات خرمن و همچنین ۵ نوع محصول متنوع و گوناگون و مختلف کشاورزی را در بازار به فروش برسانید. همچنین گاو و همچنین گوسفندان متعدد را پرورش دهید و همچنین چوب و همچنین الوار را نیز به روش خود بفروشید. زمین های جدید بخرید تا مزرعه خود را گسترش دهید. تراکتور و همچنین ماشین های کشاورزی را به روش مستقیم کنترل کنید و همچنین یا افرادی را جهت آن کار استخدام کنید و همچنین مزرعه در حال رشدتان را از روی نقشه تمام صفحه مدیریت کنید.
به عنوان جدید ترین ورژن و نسخه از سری بازی های شبیه ساز مزرعه آن سری شامل بهترین حالت شبیه سازی کشاورزی می باشد.
آن بازی شامل تراکتور و همچنین دیگر ماشین های مخصوص کشاورزی از ۲۰ برند متنوع و گوناگون و مختلف می باشد مانند لامبورگینی،آمازون، کرون، مان، HORSCH و همچنین… .

ویژگی های بازی Farming Simulator آندروید عبارت اند از :
– گرافیک ۳ بعدی جدید جزییات خیلی زیاد بیشتری را به دیدن کردن و نمایش در می آورد!
– گیاهان، خرمن ها و همچنین ۵ نوع محصول متنوع و گوناگون و مختلف: گندم، ذرت، چغندر قند، سیب زمینی
– محصولات خود را در یک فروشگاه پویا بفروشید
– از تراکتور و همچنین کامیون های واقعی بعضی از بزرگترین سازندگان ماشین آلات کشاورزی بهره بری و استفاده کنید
– به گاو ها و همچنین گوسفندان خود غذا دهید تا شیر و همچنین پشم بیشتری تولید کنند
– با یکی دوستانتان در حالت چند نفره محلی با بهره بری و استفاده از وای فای و همچنین بلوتوث بازی کنید (آن امکان در تلویزیون های اندرویدی در دسترس نیست)
– پشتیبانی از Android TV
– و همچنین…

راهنمای نصب بازی Farming Simulator :
– فایل APK بازی را نصب کنید.
– بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.giantssoftware.fs16 موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
– بازی را اجرا کنید.