EvilBane: Rise of Ravens v1.1.5 یک بازی اکشن فوق العاده زیبا با داستانی حماسی می باشد که استودیوی بازی سازی Netmarble Games ناشر آن هم می باشد. دشمنان خود را با اقتدار و قدرت سنگ بهشتی (Heavenstone) نابود کنید!
بازی EvilBane دوره ای جدید از بازی های نقش آفرینی را شروع کرده می باشد. عمل خرد کردن استخوان با گرافیک ۳D همراه با کیفیت کنسول در دنیای فانتزی عظیمی با هزاران وسیله جهت غارت کردن و همچنین کشف کردن ارائه شده می باشد. همین حالا آن بازی حماسی و همچنین نقش آفرینی را بر روی گوشی گوشی موبایل خود تجربه کنید!
۲۰ سال شمسی بعد از جنگ زمین نابود شده می باشد، یک سایه تیره و همچنین قدرتمند جهت پادشاهی بر Ceroth برگشته می باشد و همچنین اقتدار و قدرت عظیم سنگ بهشتی را به چالش می کشد. زمین که جهت مدت طولانی رونق یافته بود حالا صلحش در معرض تهدید می باشد. حالا زمان افزایش غارت ها و همچنین نجات دنیاست قبل از آنکه آن سایه تمام امید ها را نابود کند.

بعضی از ویژگی های بازی EvilBane: Rise of Ravens :
– ابزار: ابزار های خیره کننده ی EvilBane جهت مسلط بودن و تسلط داشتن داشتن بر میدان جنگ خیلی زیاد مهم خواهند بود. شخصیت خود را با بیش از ۱۰۰۰ اسلحه و همچنین زره پوش متغایر و متفاوت سفارشی کنید.
– حمله: تیم خود را با دوستانتان تشکیل دهید و همچنین کارفرمایان قدرتمند را شکست دهید و همچنین شکوه و همچنین ثروت آن هم ها را به عنوان پاداشتان درو کنید.
– سیاه چاله: از جنگل های انبوه گرفته تا تپه های شنی بیابانی، یخچال های طبیعی سرد و همچنین آتشفشان های انفجاری و همچنین تمام راه هایی که به دژ پرواز می رسد، اکتشاف بی پایان با فرصت هایی جهت به دست آوردن ابزار های منحصر به فرد در انتظار شماست.
– آرنا: خود را با ابزار های شایسته ی یک قهرمان آماده و همچنین تجهیز کنید و همچنین دیگران را جهت تست اقتدار و قدرت خود به چالش بکشید. اجازه بدهید که جنگ آغاز می شود!
– و همچنین…

حداقل سیستم مورد مستلزم و نیاز: پردازنده ۱.۲GHz دو هسته ای، رم ۱GB