Dungeon Keeper v1.6.83 + Mod یکی از زیبا ترین بازی های استراتژیکی آندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی مطرح ELECTRONIC ARTS نشر یافته شده شده می باشد.

نظر بعضی از منتقدان:
– Inside Mobile Apps: شرکت EA یک موفقیت عظیم در دستانش دارد. یک بازی سرگرم کننده و همچنین اعتیاد آور.
– VGMarket playtester: من از طرفداران پهناور و بزرگ سبک بازی های دفاع از برج، استراتژیکی real-time و همچنین محافظ سیاه چاله قدیمی هستم. آن فرومل بی نقصه.

کشف کردن، ساختن و همچنین مسلط بودن و تسلط داشتن داشتن! آن ها جهت بد بودن در بازی Dungeon Keeper خیلی زیاد مناسب خواهند بود!
تاکتیک های شرورانه را گسترش دهید و همچنین بر دشمنانتان حکمفرمایی کنید. بهترین پناهگاه و همچنین زندان زیرزمینی را بسازید و همچنین نیروهای شیطانی را فرا بخوانید تا خواسته های تو را انجام دهند. آن یک برج دفاعی می باشد در حالی که اصلا برجی وجود ندارد و همچنین مهاجمان بسیاری بیرون منتظر خواهند بود!

یک ارتش ناهنجار در خدمت شماست:
از ترول ها تا بایل شیطانی، وارلوکز و همچنین.. ارتش خود را با آن اشرار گسترش دهید و همچنین حملات ویژه را جهت تخریب مسابقات انجام دهید.

زمان تسلیم کردن می باشد:
دفاع خود را به حداکثر برسانید و همچنین به وسیله پنهان کردن نگهبانان و همچنین طراحی سیاه چاله ضربات دشمنان را خنثی کنید. اتاق هایی شبیه به اتاق شکنجه یا کتاب منزل و خانه های تاریک بسازید تا مهاجمان را کمی شگفت زده کنید.

آن ها جهت بد بودن خوب خواهند بود!
به دخمه ها حمله و همچنین منابع را غارت کنید. شروع به گسترش نیروها، تله های جادویی، توپ، قارچ های سمی و همچنین … کنید. تعداد دشمن ها زیاد می باشد؟ همه را نابود کنید.

به نیروها ملحق شوید – اقتدار و قدرت در تعداد زیاد می باشد:
متحدان تو در سراسر دنیا به تو اجازه می دهند که ماموران خود را با همدیگر به اشتراک بگذارید، تولیدات منابع را افزایش دهید و همچنین جایزه های گوناگون را به دست آورید.