CSR Racing 2 v1.3.0 + Mod + Data نسل بعدی سری رکورد شکنی CSR Racing می باشد که سرانجام نشر یافته شده شده می باشد.

مشخص کردن یک استاندارد جدید در دیداری، CSR 2 نسل فعلی کنسول را با ارائه مسابقه اتومبیلرانی بیش از حد واقعی در هم می کوبد. بازیکنان آنلاین سراسر جهان را شکست دهید و همچنین گاراژ رویای خود از  سوپر اسپرت های زیبا، شامل LaFerrari، McLaren P1™، Audi R8 V10 plus Coupé، Koenigsegg One:1 و همچنین خیلی اکثرا و بیشتر بسازید.

ویژگی های بازی CSR Racing 2 :
– تعریف دوباره آنچه در گوشی موبایل انتظار دارید
– اجرا در رزولوشن کامل ۲k و همچنین بهره بری و استفاده از تکنولوژی رندر bleeding-edge
– ارائه زیباترین و همچنین معتبرترین سوپر اسپرت ها تا به امروز
– امکان تغییر ویژگی های داخلی خودروها بر اساس تولیدات کمپانی سازنده اتومبیل
– امکان مسابقه لحظه ای در برابر بازیکنان واقعی در سراسر جهان
– امکان انتخاب حریف شایسته و همچنین یا پذیرفتن چالش های زنده
– مبارزه با یکدیگر جهت رتبه های برتر در leaderboard و همچنین وسایل نقلیه فوق العاده منحصر به فرد
– ساخت گاراژ رویایی خود با جمع آوری سوپر اسپرت های زیبا در انبار پهناور و بزرگ خود
– بیش از ۵۰ دستگاه خودرو شامل مجوز رسمی از مطلوب ترین تولید کنندگان ماشین در جهان شامل فراری، مک لارن، بوگاتی، لامبورگینی، پاگانی و همچنین کوئنیگزگ
– امکان بازی چند نفره همزمان، چت زنده، leaderboard های رقابتی، رویدادهای آنلاین جدید و تو و تازه و همچنین هیجان انگیز و همچنین …
– ارتقاء خودروی تو تنها آغاز راه می باشد. حالا تو می توانید جهت مشخص کردن نسبت دنده، فشار تایر، زمان نیتروژن و همچنین خیلی اکثرا و بیشتر به زیر کاپوت نیز دسترسی داشته باشید.
– امکان انتخاب رنگ، لبه ها، کالیپرهای ترمز، و همچنین تریم(آراستگی)های داخلی مانند دنیای واقعی با پیشرفته ترین پیکربندی ماشین پیشرفته.
– و همچنین …

جهت به دست آوردن دسترسی به آخرین محتوا و همچنین امکانات، و همچنین اطمینان از پشتیبان گیری شدن پروفایل خود مطمئن شوید با متصل بودن دستگاه خود به اینترنت بازی می کنید.

راهنمای نصب:
۱- فایل APK بازی را نصب کنید.
۲- بعد از دانلود فایل دیتا و همچنین خارج کردن آن هم از حالت فشرده، پوشه com.naturalmotion.customstreetracer2 موجود در آن هم را در مسیر Android/obb قرار دهید.
۳- بازی را اجرا کنید.