Clash Royale v1.3.2 محصولی جدید از کمپانی Supercell، سازنده بازی های معروف و همچنین پرطرفدار Clash of Clans، Boom Beach و همچنین Hay Day می باشد.
وارد میدان جنگ شوید! یک بازی سلطنتی چند نفره در زمان واقعی، شخصیت های Clash مورد علاقه تو و همچنین خیلی خیلی اکثرا و بیشتر.

در آن بازی بایستی و حتما مثل بازی کلش آف کلنز با کاربران آنلاین سراسر جهان رقابت کنید. تو بایستی و حتما نیروهای خود را به طرف سپاه دشمن بفرستید تا پادشاه آنان را سرنگون و همچنین ساختمان ها و همچنین برج هایشان را نابود کنید.  در انجام آن کار نباید از سپاه خود غفلت کنید بلکه بایستی و حتما با اقتدار و قدرت از سلطنت و همچنین دارایی های خود محافظت نمایید.

در بازی Clash Royale بایستی و حتما کارت های متنوع و گوناگون و مختلف تیم ها، سربازان و همچنین دفاع های خود در Clash of Clans که می شناسید و همچنین دوست دارید و همچنین همچنین رویال ها: شاهزاده ها، شوالیه ها، اژدها های کوچک و همچنین غیره را جمع آوری کرده و همچنین ارتقاء دهید.
پادشاه و همچنین شاهزادگان دشمن را در برج های خودشان شکست دهید تا حریف خود را شکست داده و همچنین غنائم، تاج ها، و همچنین شکوه و همچنین عظمت بدست آورید.

ویژگی های بازی Clash Royale آندروید :
● جنگ تن به تن بازیکنان از سراسر جهان در زمان واقعی و همچنین گرفتن غنائم خود
● کسب جعبه جهت باز کردن پاداش ها، جمع آوری کارت های جدید قدرتمند و همچنین ارتقاء چیزهای موجود
● نابود کردن برج های حریف و همچنین کسب تاج جهت به دست آوردن جعبه های تاج و همچنین تخت حماسی
● ساخت و همچنین ارتقاء مجموعه کارت خود با Clash Royale Family همراه با ده ها نیرو، جادو و همچنین دفاع Clash مورد علاقه خود
● ساخته یا ایجاد Battle Deck نهایی خود جهت شکست دادن مخالفان خود
● پیشرفت از طریق میدان های نبرد متنوع و گوناگون و مختلف
● تشکیل یک قبیله جهت اشتراک گذاری کارت ها و همچنین و همچنین ساخت جامعه نبرد خود
● به چالش کشیدن Clanmate ها و همچنین دوستان
● یادگیری تاکتیک های متنوع و گوناگون و مختلف نبرد با تماشای بهترین دوئل ها در TV Royale
● و همچنین …