دانلود Age of Wushu Dynasty v3.0 + Mod بازی نقش آفرینی عصر خاندان ووشو جهت آندروید
ورژن و نسخه معمولی + ورژن و نسخه مود شده Mana بی نهایت

Age of Wushu Dynasty v3.0 + Mod از آن هم دسته بازی های جنگی و همچنین هیجان انگیز می باشد که توسط استودیوی Snail Games USA Inc در گوگل پلی استور نشر یافته شده شده می باشد. جنگ و همچنین درگیری جهت نابودی صلح بین مدارس رقیب، از بین بردن و همچنین افزایش تنش هایی که جهت مدت بسیاری خوابیده بوده می باشد به جیانگو آمده می باشد. قهرمان ها جهت افتخار آفرینی خود مبارزه می کنند و همچنین مدارس آن هم ها را جهت رویارویی با جنگ ها هدایت می کنند. وارد دنیایی که توسط مدرسه های جنگی و همچنین فتنه انگیر تکه تکه شده می باشد وارد شوید تا سرنوشت خود را جستجو کنید ولی باید توجه داشت آگاه باشید که تاج پادشاهی به راستی خیلی زیاد سنگین می باشد. اقتدار و قدرت بگیرید و همچنین برادران خود را جهت انتقام و همچنین شکوه در آخرین ورژن و نسخه از بازی ماجراجویی Age of Wushu Dynasty هدایت کنید!

OnRPG: بهترین بازی گوشی موبایل در E3
Touch Arcade: تصاویر خیلی زیاد عالی و همچنین هنر های رزمی زیبا!

وارد دنیایی به سبک چین باستان شوید:
جهانی زیبا و همچنین مجازی را که توسط باغ های شکوفه هلو، خیابان های شلوغ شهرستان و همچنین میدان های جنگی سوخته پر شده می باشد را کاوش کنید! به همراه انیمیشن های کاملا ۳ بعدی و همچنین گرافیک مشابه بازی های کامپیوتری تو و همچنین قهرمان ها را وارد دنیا و همچنین حال و همچنین هوای امپراتوری سلسله مینگ چین می کند به همراه طراحی محیط های حقیقی!

مبارزه جهت اقتدار و قدرت با ۴ مدرسه:
جهت وارد شدن به مسیر جستجوی اقتدار و قدرت از میان ۴ مدرسه نظامی یکی را انتخاب کنید و همچنین وارد شوید! هر مدرسه امکانات و همچنین فرصت های منحصر به فردی جهت تو فراهم می کند. به عنوان یک قهرمان وودانگ نجیب در بهره بری و استفاده از شمشیر تاچی استاد شوید یا به عنوان تانگمن مثل نینجا های مرگبار در سایه ها شوید. وارد مدرسه شوید، استاد هنرها شوید و همچنین با مدرسه های مخالف رقابت کنید تا سرنوشت خود را پیدا کنید!

تپش قلب در مبارزه با انقلاب:
از طریق سیستم تکاملی مبارزات Age of Wushu Dynasty تغییر پیدا کردن به یک استاد واقعی هنر های رزمی شوید. حملات وارد شده را دفع کنید و همچنین با انجام فریب های زیرکانه در حین دفاع حریفان را شکست دهید. در تجربه و مهارت بالا های منحصر به فرد کار با تیغه، خنجر و همچنین دیگر وسایل استاد شوید!